BAKK DEBT Manager | debt manager
zautomatyzowana windykacja, zarządzanie spływem należności, długi
oprogramowanie windykacyjne, oprogramowanie do zarządzania należnościami, program windykacyjny, system windykacyjny, windykator, program do windykacji
15746
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15746,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

Warto zautomatyzować windykację stosując systemy windykacji – polecamy DEBT Managera

Zarządzanie spływem należności, kontrola poziomu kredytu kupieckiego, sprawne zarządzanie procesem udzielania i zarządzania pożyczkami to bolączki na przeciw którym wychodzi DEBT Manager – oprogramowanie służące do masowego zarządzania wierzytelnościami.


Długi to zagadnienie, które dotyka wszystkich przedsiębiorców

– czy są to banki, ubezpieczyciele, firmy telekomunikacyjne, firmy windykacyjne zajmujące się sprawami zleconymi, serwiserzy funduszy inwestycyjnych, funduszy sekurytyzacyjnych oraz firmy specjalizujące się w nabywaniu portfeli wierzytelności.

produkt-1-DMb

Windykacja jest remedium na niespłacone zadłużenie.

auto-debtrans1


Windykację można zautomatyzować stosując systemy windykacyjne

– do wsparcia działań monitoringowych, windykacji polubownej i restrukturyzacji oraz windykacji sądowej i egzekucji długów. Przedsiębiorstwa, jednostki samorządu terytorialnego, a także firmy telekomunikacyjne, banki i komornicy też mogą korzystać z takich systemów windykacji, jak DEBT Manager.

Aplikacja windykacyjna pilnuje spływu należności

przypominając dłużnikom o płatności na etapie monitoringu, wspierając działania polubowne prowadzone telefonicznie, elektronicznie (SMSy, e-maile) oraz pisemnie. Program windykator wspomaga także pracowników działów sądowych przy przygotowaniu pozwów, składaniu pozwów tradycyjnych i elektronicznych (EPU tzw. e-sąd) oraz pracowników etapu egzekucji w obsłudze wniosków egzekucyjnych tradycyjnych i elektronicznych (tzw. e-komornik).

 

Firma BAKK Sp. z o.o. oferuje jedno z najszerszych rozwiązań dwukierunkowej wymiany z portalem e-sądu dostępne na rynku.

Nasze rozwiązanie wychodzi naprzeciw potrzebom masowego powództwa poprzez wykorzystanie dwóch alternatywnych kanałów:
– za pośrednictwem portalu e-sądu;
– za pośrednictwem bezpośredniej komunikacji systemowej;
Tworząc to rozwiązanie przyświecały nam idee maksymalnej wydajności narzędzia, prostoty obsługi oraz minimalizacja wkładu czynnika ludzkiego. Osiągana skala około czterech tysięcy składanych pozwów dziennie odzwierciedla zalety DEBT Manager-a w wycinku EPU.

System windykacji DEBT Manager integruje się z lokalnie wykorzystywanymi systemami – np. systemem sprzedaży, bądź billingowym dzięki temu przepływ danych o należnościach i spłatach jest automatyczny. Nasz system służy jako rejestr wszelkich należności (księga pomocnicza w rozumieniu ustawy o rachunkowości), pozwala rejestrować dodatkowe koszty prowadzonych działań windykacyjnych oraz automatycznie rozksięgowuje wpłaty, które pobiera bezpośrednio z wyciągów bankowych.

Zakup programu do windykacji DEBT Manager zdecydowanie polecamy firmom prowadzącym działalność w dużej skali, tj. powyżej 10 osób zaangażowanych w działania windykacyjne lub powyżej 20 tys. prowadzonych jednocześnie spraw windykacyjnych. Na zakup decydują się również firmy, w których kluczowe jest zachowanie sprawnej wymiany danych wewnątrz organizacji poprzez uruchomienie automatycznych interfejsów.

Kluczową korzyścią wdrożenia oprogramowania windykacyjnego DEBT Manager jest automatyzacja czynności windykacyjnych – dlatego zwrot z inwestycji zależy bezpośrednio od wartości portfela należności obsługiwanego przez system.

U niektórych klientów po 3 miesiącach następuje całkowity zwrot z inwestycji – zwykle są to firmy, które bardzo wiele czynności wykonywały ręcznie dużym zespołem. Koszt wdrożenia można ograniczyć o 50-70 proc. korzystając z dofinansowania w ramach funduszy europejskich. Kilku naszych klientów skorzystało z tego wsparcia.

Współpraca z naszymi klientami nie kończy się wraz z wdrożeniem systemu windykacji. Po uruchomieniu wspieramy użytkowników DEBT Managera i pomagamy w bieżącym wykorzystaniu systemu. W dalszej perspektywie i zgodnie ze skalą potrzeb klienta rozbudowujemy system do nowych potrzeb. U jednego z naszych klientów aktywnie rozbudowujemy DEBT Managera od 2009 r. Mamy klientów, dla których rocznie wykonujemy 200 operacji rozwojowych rocznie.

Nasi klienci