BAKK DEBT Manager | debt manager
zautomatyzowana windykacja, zarządzanie spływem należności, długi
oprogramowanie windykacyjne, oprogramowanie do zarządzania należnościami, program windykacyjny, system windykacyjny, windykator, program do windykacji
16650
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16650,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

AGENCY FLOW – SYSTEM DLA AGENCJI MEDIOWYCH

Rozwiązanie usprawniające proces planowania kampanii reklamowych dla mediów OOH, Digital, Radio, TV, Prasa

 

 

Zamów demo systemu

Agency Flow jest programem, który automatyzuje pracę domu i agencji mediowej.

 

Z pomocą naszego systemu:

  • Będziesz łatwo i sprawnie zarządzać kampaniami klienta – system przechowuje wszystkie działania mediowe jakie prowadzone są dla klienta.

  • Szybko wygenerujesz Mediaplan w Excelu (w formacie takim jaki chce klient) lub też inne dokumenty takie jak umowy, zamówienia, prezentacje itp.

  • Będziesz sprawnie zarządzać dokumentacją dotyczącą kampanii – przechowujemy zarówno wszystkie wygenerowane dokumenty w systemie, jak i te które dostaniesz od klienta np. podpisane zamówienie

  • Będziesz w jednym miejscu mieć bazę klientów, dostawców i nośników.

  • W celu lepszego planowania mediów każdy z typów mediów ma osobny moduł np. digital planujemy na flowchart, a outdoor na mapie google.

  • W razie potrzeby zintegrujemy się z Twoim systemem finansowym lub CRM.

  • Jesteśmy właścicielami i twórcami systemu więc, możemy dostosować system do Twoich wymagań.

Proces planowania mediów, który obsługuje Agnecy Flow

Brief klienta

Brief dostawców

Zebranie ofert od dostawców

Oferta dla klienta (Mediaplan)

Generacja zamówienia

PostBuy

Rozliczenie (fakturowanie)

Funkcje systemu Agency Flow

Funkcje systemu (CRM)

Baza kontrahentów

Agency Flow zarządza bazą informacji dotyczących klientów i dostawców firmy.

Dokumentacja prowadzonych kampanii

System automatycznie tworzy zamówienia, umowy, mediaplany. System generuje dokumenty na podstawie szablonów. Agency Flow pozwala przechowywać najważniejsze dla twojego biznesu dokumenty w chmurze i segregować je zgodnie z ich znaczeniem. Dzięki temu ważne prezentacje, oferty czy faktury zawsze będą łatwe do odnalezienia.

Raporty kontrolingowe (profitowość)

Agency Flow przechowuje wszystkie informacje, dzięki którym możliwe jest prowadzenie analiz dotyczących rentowności w obszarze klienta, kampanii, dostawcy, nośnika.

Funkcje dla reklamy Outdoor (OOH)

Baza nośników

Wszystkie dodane nośniki do systemu tworzą bazę danych. System obsługuje zarówno nośniki własne, jak i wynajmowane od innych podmiotów. Baza posiada informacje o częstotliwości wykorzystania nośników, zdjęciach dowodowych, specyfikacjach technicznych itp.

Mapy Google

System jest zintegrowany z mapami Google, na których odbywa się prezentacja planowanych nośników. Możliwe jest również włączenie funkcji Street View.

Portal klienta

Dzięki stworzonemu mechanizmowi publikacji danych system umożliwia dzielenie się z klientem efektami pracy. Możemy udostępnić klientowi kampanie do wglądu lub może on sam uczestniczyć w procesie planowania kampanii.

Punkty POI

Agency Flow pozwala planować kampanie w oparciu o punkty POI (Point of Interest) np. kina, galerie handlowe, stacje benzynowe. Dodawanie nowych POI do systemu jest dziecinnie proste i polega na wyszukaniu punktów w Google.

Import Ofert

System posiada możliwość automatycznego importu ofert od dostawców. Agency Flow posiada zaimplementowane mechanizmy importu danych z plików Excel od wszystkich największych dostawców z rynku.

PostBuy

Po wykonaniu montażu Agency Flow umożliwia wgranie zdjęć dowodowych do systemu, a następnie wygenerowanie raportu postbuy w formie dokumentu .pdf lub prezentacji Power Point.

Funkcje dla reklamy internet (Digital)

Flowchart kampanii (Mediaplan)

Agency Flow umożliwia planowanie emisji w oparciu o mechanizm flowchartu, dzięki czemu w przejrzysty sposób możliwa jest analiza planowanych nośników na przestrzeni dni i tygodni. Po skończonej pracy możliwy jest eksport danych kampanii do formatu Excel w układzie zgodny z wymaganiami poszczególnych klientów.

Materiały kreatywne

Do zaplanowanych nośników możliwe jest dodanie materiałów kreatywnych. Agency Flow przechowuje zarówno pliki kreacji, jak i zestaw ich atrybutów (waga, długość kopii, typ kreacji itp.).

Tagowanie

System generuje kody sterujące, które można wkleić do narzędzi trakingowych (np. gemius, sizmek).

Rozwiązanie usprawniające proces planowania kampanii reklamowych dla mediów OOH, Digital, Radio, TV, Prasa

 

 

Zamów demo systemu