BAKK DEBT Manager | systemy windykacji
BAKK systemy windykacji
windykacja, aplikacja windykacyjna, wierzytelności, oprogramowanie windykacyjne, oprogramowanie do zarządzania należnościami, program windykacyjny, system windykacyjny, windykator, program do windykacji, system windykator, oprogramowanie do windykacji, system windykacji, program do zarządzania należnościami, należności, monitoring, windykacja długów, windykacja wierzytelności, windykacja telefoniczna, program do zarządzania wierzytelnościami, oprogramowanie do zarządzania wierzytelnościami, program windykator, system zarządzania wierzytelnościami, system zarządzania należnościami, e-sąd,
14378
home,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-14378,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-6.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive

BAKK

KOMPLEKSOWE SYSTEMY INFORMATYCZNE B2B

BAKK Sp. z o.o. oferuje usługi konsultingu, doradztwa oraz kompletnej budowy systemów informatycznych. Właściwie wszystkie systemy budowane przez nas podlegają również utrzymaniu i rozwojowi, stanowi to bazę wieloletniej współpracy.

W BAKK wyznajemy kulturę partnerskiego podejścia do realizacji zadań, dlatego na tle konkurencji wyróżniamy się podejściem promującym indywidualizm i odpowiedzialność.

Dowiedz się więcej

“Sukces naszej firmy osiągamy dzięki motywacji, wiedzy i doświadczeniu oraz biznesowemu sposobowi patrzenia na systemy informatyczne”.

KLUCZOWE PRODUKTY

soft-1b

System windykacji

DEBT Manager

soft-2

EKO Manager

dla organizacji odzysku

soft-3

Hurtownie danych,

systemy raportowe

soft-4

Bazy danych,

oprogramowanie

NASZE KOMPETENCJE

Nasi pracownicy posiadają wieloletnie praktyczne doświadczenia we wdrażaniu systemów między innymi w następujących branżach:

WINDYKACJA NALEŻNOŚCI

Obszar kluczowych kompetencji BAKK wypracowanych w trakcie projektów realizowanych dla wierzycieli pierwotnych (banki, telekomunikacja, energetyka), wierzycieli wtórnych (firmy windykacyjne) oraz jednostek samorządu terytorialnego i komorników.

UBEZPIECZENIA

Nasze doświadczenia skupione są w obszarze obsługi procesów należności oraz zagadnień z zakresu finansów korporacyjnych.

TELEKOMUNIKACJA

Mamy kompetencje w obszarze dochodzenia należności oraz prowadzenia analiz z zakresu wykonywanych połączeń.

DYSTRYBUCJA

Wieloletnie doświadczenia z zakresu procesów sprzedaży, logistyki i dystrybucji.

RYNEK MEDIOWY

Doświadczenia z zakresu usprawniania zarządzania złożonymi procesami zachodzącymi w domach mediowych we współpracy z klientami oraz kontrahentami branżowymi.

BRANŻE FMCG

Kompetencje z zakresu aplikacji planistycznych i controllingowych, jak również analizy sieci dystrybucji.

ADMINISTRACJA I ROZWÓJ

Obejmujemy systemy długofalową opieką, zarówno pod kątem zapewnienia bieżącej wydajności, jak i rozwoju funkcjonalnego.

ORGANIZACJA DOFINANSOWANIA Z FUNDUSZY EUROPEJSKICH

Mamy wielokrotnie potwierdzone sukcesami doświadczenia w pozyskiwaniu funduszy unijnych oraz rozliczaniu projektów.

AUDYTY WDROŻEŃ

Mamy doświadczenia w zakresie prowadzenia audytów wdrożeń systemów informatycznych.

KORZYŚCI PŁYNĄCE Z WYKORZYSTANIA SYSTEMU WINDYKACJI

14 mld

14 miliardów zł
należności
w obsłudze

2 mld

2 miliardy zł
odzyskanych
należności

1200

ponad 1200
użytkowników
systemu

31.1%

31.1%
skuteczniejsza
windykacja

produkt-3-HD

BAKK oferuje rozwiązania klasy hurtowni danych. Hurtownie danych realizowane przez BAKK pozwalają użytkownikom na elastyczny dostęp do wszystkich danych zebranych w systemach dziedzinowych. Dzięki hurtowni danych można zestawić ze sobą dane pochodzące z wielu systemów uzyskując w ten sposób dane przekrojowe prezentujące faktyczne zdarzenia biznesowe z kilku perspektyw.

produkt-4-BD

BAKK realizuje systemy przy zastosowaniu Microsoft Access.
Korzyści z zastosowania technologii Microsoft Access do budowy baz danych oraz oprogramowania są następujące:
-niski budżet na system
-bardzo krótki czas uruchomienia
-bezpieczeństwo danych (zakładając, że dane są rejestrowane w bazie SQL)
-dalsza rozbudowalność rozwiązania,
-wydajność do kilkuset milionów rekordów (w zależności od parametrów serwera i złożoności algorytmów przetwarzania danych)

EFEKTYWNOŚĆ

Efektywność zastosowania systemu DEBT Manager jest potwierdzona wynikami finansowymi naszych klientów.

 

Porównaliśmy kilka przedsiębiorstw notowanych na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych o porównywalnej skali i zestawiliśmy wyniki klientów stosujących system DEBT Manager z wynikami osiąganymi przez przedsiębiorstwa stosujące inne systemy. Wyniki osiągane przez klientów stosujących DEBT Managera są w okresie 2011-2014 o 55 milionów wyższe, od klientów stosujących inne rozwiązania informatyczne, co stanowi 31.1% wyniku osiąganego przez wszystkie wybrane do analizy przedsiębiorstwa.

ZAUFALI NAM